D-Smart Logo
Wilco Yollarda
Belgesel / 2015
Genel İzleyici Kitlesi

Hollandalı Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor.

Oyuncular: Wilco Van Herpen

  • Sezon 1
İstanbul / Ağaçlı 1. Bölüm
Hollandalı Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü siyasi gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor. Bu bölümdeki durak İstanbul Ağaçlı.
Erzurum / Oltu 2. Bölüm
Hollandalı Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü siyasi gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor. Bu bölümdeki durak Erzurum Oltu. Oltu taşı ustaları ve kıymetli oltu taşını çıkarmak için kar altındaki madenlere giren madenciler Wilco Yollarda’da.
Fethiye / Kayaköy 3. Bölüm
Hollandalı Wilco Van Herpen Anadolu yollarındaki yolculuğunu sürdürüyor. Bu bölümdeki durak Fethiye Kayaköy. Kayaköy sakinlerinin gündemi, planlanan turizm yatırımlarıyla ilgili fikirleri ve bölgenin muhteşem doğası Wilco Yollarda'da.
Hatay / Antakya 4. Bölüm
Hollandalı Wilco Van Herpen Anadolu yollarındaki yolculuğunu Hatay’da sürdürüyor. Kültürlerin kavşak noktası Hatay’ın maharetli el sanatı ustaları Wılco Yollarda'da.
Mardin 5. Bölüm
Wilco Van Herpen bu bölümde Mardin'de. Deyrulzafaran manastırı, Ulucami, çeşit çeşit Mardin sabunları, Mardin'in taş ustaları Wilco Yollarda'da..
Bafa Gölü 6. Bölüm
Wilco Van Herpen bu bölümde, Ege Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biri olan Bafa Gölü' nde.
Van / Gevaş 7. Bölüm
Wilco Van Herpen bu bölümde, Anadolu yollarındaki yolculuğuna Van'da devam ediyor.
Artvin / Yusufeli 8. Bölüm
Wilco Van Herpen bu bölümde, yapılacak olan baraj dolayısıyla tümüyle su altında kalacak olan Artvin'in Yusufeli ilçesinde.
Rize / Çamlıhemşin 9. Bölüm
Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü siyasi gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor. Bu bölümde Türkiye'nin en yeşil ilçelerinden Çamlıhemşin'de.
Gökçeada 10. Bölüm
Wılco Van Herpen rotasını bu bölümde Türkiye’nin batı ucuna, Gökçeada’ya çeviriyor. Turizm ve yapılaşma adaya zarar verir mi? Adada gerçekten organik tarım yapılabiliyor mu? Mübadele ile adadan göçen Rumlar bir gün geri dönebilir mi?
Asos 11. Bölüm
Wilco Van Herpen bu bölümde rotasının Ege'nin en güzel tatil kasabalarından Assos'a çeviriyor.
Kayseri 12. Bölüm
Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü siyasi gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor. Bu bölümdeki durak Kayseri.
Nevşehir 13. Bölüm
Wilco Van Herpen büyük kentlerin gürültülü siyasi gündeminden uzaklaşıp mikrofonunu Anadolu insanına uzatıyor. Bu bölümdeki durak Nevşehir.