search

ÜYELİK İŞLEMLERİ

Hangi Kredi Kartları ile Taksitli Satın Alım Yapabilirim?
D-Smart GO Yıllık Taksitli satın alımını Burganbank, Denizbank, Fibabanka, Garanti Bankası, HSBC, ICBC, ING Bank, İş Bankası, QNB Finansbank, Şekerbank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans Katılım Bankası, Vakıfbank, Ziraat Bankası kartları ile yapabilirsiniz.
D-Smart GO Nedir?
D-Smart GO internet üzerinden film ve dizi içerikleriyle birlikte Canlı TV izleyebileceğiniz bir servistir.
D-Smart GO’da neler izleyebilirim?
D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. D-Smart GO’da sahip olduğunuz paket dahilindeki içerikleri izleyebilirsiniz. D-Smart GO paket detaylarına www.dsmartgo.com.tr/paketler adresinden ulaşabilirsiniz.
D-Smart GO’ya nasıl üye olurum?
D-Smart GO’ya sadece web sitesinden üye olabilirsiniz. www.dsmartgo.com.tr ana sayfasında yer alan “Üye Ol” veya “Paketler” bağlantısından birine tıkladıktan sonra adımları takip ederek D-Smart GO üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.
GO Kart Promosyon Kodunu Nasıl Kullanabilirim?

D-Smart GO’ya ilk defa kayıt olacak kullanıcılarımızın öncelikle anasayfada yer alan Paketler butonuna tıklayarak sağ alt köşede bulunan Promosyon Kodum Var bilgisinin yanında bulunan “Aktif Et” butonuna tıklaması ve kullanıcı oluşturmaya yönelik yönergeleri izlemesi gereklidir (Üyeliğin kullanılacağı telefon numarası ve belirlenecek şifre).


Daha önce üyeliği bulunan kullanıcılarımızın ise üye girişi yaparak (şifre unutulmuş ise giriş ekranında yer alan “Şifremi Unuttum” kısmından şifre kolaylıkla yenilenebilir) Hesabım ve Ayarlar – Paket Bilgilerim – GO Kart Kullan yönergelerini izleyerek Promosyon Kodunu kullanabilirler.


Aktif bir üyeliği bulunan kullanıcılarımızın GO Kart Promosyon Kodu kullanmaya çalışmaları halinde mevcut paketiniz iptal edilerek Promosyon Kodu nedeniyle kullanılan üyelik geçerli olur, paket sürenizin sonuna ekleme yapılmaz.

D-Smart GO’ya nasıl erişirim?
D-Smart GO’ya aşağıdaki ortamlardan ve cihazlardan erişebilirsiniz: www.dsmartgo.com.tr web sitesinden, IOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinize kuracağınız D-Smart GO uygulaması ile, Samsung ve LG marka akıllı TV’lerinize kuracağınız akıllı TV uygulaması ile. (Diğer TV markaları için uygulama geliştirmeler devam etmekte olup yakında yayınlanacaktır..)
D-Smart GO yenilenmeden önce e-posta adresimle giriş yapıyordum, ne yapmalıyım?
Yenilenen D-Smart GO’ya daha önce kullandığınız e-posta adresi ile giriş yapılamaz. İlk kullanımınızda cep telefon numaranız ile yeni kayıt yapmanız gerekmektedir. Cihazlardan daha kolay giriş yapabilmeniz ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için yenilenen D-Smart GO’da cep telefonu ile üye olmaya geçtik.
Cep telefon numaram ile kaç üyelik oluşturabilirim?
Cep telefon numaranız ile sadece bir D-Smart GO üyeliği oluşturabilirsiniz.
Kimler D-Smart GO’yu ücretsiz kullanabilir?
Mevcut D-Smart TV aboneleri D-Smart GO’yu ücretsiz kullanabilirler. D-Smart TV abonelik paketlerine karşılık gelen D-Smart GO paketleri hediyedir.Mevcut D-Smart Net aboneleri ise eğer daha önceden paketleri ile birlikte hediye aldıkları D-Smart GO üyelikleri var ise hediyelerini kullanmaya devam edebilirler.
D-Smart GO kullanabilmem için D-Smart TV ya da D-Smart Net aboneliğimin olması gerekir mi?
Hayır, D-Smart GO kullanabilmeniz için D-Smart TV ya da D-Smart Net üyeliğinizin olması gerekmiyor. D-Smart GO üyeliğinizi hemen oluşturup dilediğiniz paketi satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
D-Smart GO’ya üye olabileceğimiz paket seçenekleri nelerdir?
D-Smart GO’ya üye olabileceğiniz 2 farklı paket seçeneği bulunmaktadır.

Film Dizi Paketine üye olarak TV kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel film ve dizi TV kanallarını ve seç-izle programlarını izleyebilirsiniz.

Mega Pakete üye olarak Film Dizi paketindeki kanal ve seç-izle programlarına ek olarak D-Smart GO’ya özel Spor TV kanallarını, birbirinden keyifli spor karşılaşmalarını ve seç-izle programlarını izleyebilirsiniz.
D-Smart GO üyeliği için ne kadar öderim?

Yıllık Mega Paket tüm vergiler dahil 249 TL’dir.


12 Ay Taksitli Yıllık Mega Paket tüm vergiler dahil aylık 23.90 TL’dir.


Yıllık Film/Dizi Paketi tüm vergiler dahil 179 TL’dir.


12 Ay Taksitli Yıllık Mega Paket tüm vergiler dahil aylık 16.90 TL’dir.

D-Smart GO abonelik süresi ne kadardır?
D-Smart GO üyeliğiniz siz iptal edene kadar sahip olduğunuz paketin süresi doğrultusunda yenilenir.
Yurtdışında ve Kıbrıs’ta, D-Smart GO hizmetini kullanabilir miyim?
Oluşturduğunuz D-Smart GO üyeliğinizi sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde kullanılabilirsiniz.
Satın alma işlemini iptal edebilir miyim?
Tamamlanan satın alma işlemleri iptal edilmez, ücret iadesi yapılmaz. Dilediğiniz zaman paketinizin yenilemesini iptal edebilirsiniz.
İptal olan D-Smart GO üyeliğimi yeniden aktif edebilir miyim?
İptal olan D-Smart GO üyeliğinizi dilediğiniz zaman yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Tüm bilgilerinizin silinmesini talep etmediğiniz sürece tüm geçmiş kullanım bilgilerinize ulaşabilir, D-Smart GO keyfine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
iPhone, iPad veya Android cihazlardan izlemek için ayrı üyelik gerekli midir?
Farklı bir üyelik gerektirmeksizin akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon ve bilgisayarınızda D-Smart GO üyeliğinizi kullanabilirsiniz.
GO Kart kodunu nasıl alabilirim?
GO Kart Promosyon Kodu’nu Carrefour, D&R, Onur Market fiziksel satış noktaları ile Pazaryerlerinden temin edebilirsiniz.
GO Kart kodunu kimler kullanabilir?
D-Smart üyeliğinden dolayı ücretsiz kullanım hakkı olan kullanıcılar dışında tüm kullanıcılar D-Smart GO kodunu kullanabilirler.

İÇERİK BİLGİLENDİRME

D-Smart GO’da “Seç İzle”, “TV İzle” ve “Bana Özel” seçenekleri nedir?
Seç İzle seçeneğinde, sizler için her gün yenilenen arşivimizde, birbirinden kaliteli film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam içerikleri yer almaktadır. TV İzle seçeneğinde, yayın akışına bağlı kalmadan paketiniz dahilindeki tüm TV kanalları 72 saate kadar geri alabilir, yayınlanan programı baştan izleyebilir, durdurabilir, geri-ileri sararak izleyebilirsiniz. Ayrıca, ‘Bulut Kayıt’ özelliği ile TV kanallarındaki programları kaydederek bulutta sizin için ayrılan alanda 30gün saklayabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz cihazdan izleyebilirsiniz.
D-Smart GO canlı yayın ya da içeriklerin görüntü kalitesi nasıldır?
D-Smart GO üzerinden izleyeceğiniz canlı yayının ya da seç izle içeriklerinin görüntü kalitesi, internet bağlantınızın hızına göre değişmektedir. Hızınız ne kadar yüksek ise; yayın görüntü kalitesi de o kadar yüksek seviyede olacaktır.
D-Smart GO’da izlediğim içeriklerin görüntü kalitesini değiştirebilir miyim?
Bana Özel - Profilim bölümünde yer alan “Oynatma Kalitesi – Wifi” ve “Oynatma Kalitesi – Mobil” alanlarında yer alan Otomatik / Yüksek / Orta / Düşük seçeneklerinden birini seçerek sizin için en uygun görüntü kalitesini seçebilirsiniz. Oynatma Kalitesi-Wifi seçeneği ile izlediğiniz cihaz Wifi ağına bağlı iken oynatma kalitesinin ayarlanır. Oynatma Kalitesi-Mobil seçeneği ile izlediğiniz cihaz Mobil (GSM) ağına bağlı iken oynatma kalitesinin ayarlanır. Oynatma Kalitesi ‘Otomatik’ seçildiğinde, internet bağlantınızın sağladığı en yüksek görüntü kalitesi otomatik seçilir. Tavsiye ettiğimiz seçim budur. Oynatma Kalitesi ‘Yüksek’ seçildiğinde, yüksek görüntü kalitesi sağlanır. Bu nedenle internet bağlantınız yetmediği durumlarda görüntüde donmalar yaşayabilirsiniz. Oynatma Kalitesi ‘Orta’ seçildiğinde, orta görüntü kalitesi sağlanır. Internet bağlantı hızı orta seviyede olan veya internet kullanımını azaltmak isteyen üyelerimizin bu seçeneği seçmelerini tavsiye ediyoruz. Oynatma Kalitesi ‘Düşük’ seçildiğinde, düşük görüntü kalitesi sağlanır. Internet bağlantı hızı düşük seviyede olan veya internet kullanımını çok azaltmak isteyen üyelerimizin bu seçeneği seçmelerini tavsiye ediyoruz.
D-Smart GO içeriklerinde ebeveyn kontrol ayarları aktif hale getirilebilir mi?
Dilerseniz “Hesap Bilgilerim” sekmesinden “Ebeveyn Koruması”nı aktif hale getirerek dilediğiniz içeriklerin sadece PIN kodu girerek izlenmesine olanak sağlayabilirsiniz, dilerseniz yeni bir profil yaratarak Profilim seçmesinde yer alan “Hesap Türü” bilgisini Yetişkin / Genç / Çocuk türlerinden birini seçerek ilgili profilde sadece seçtiğiniz türe uygun içeriklerin görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

CİHAZLAR

D-Smart GO’yu hangi mobil cihazlarda kullanabilirim?
D-Smart GO’yu akıllı telefonlarınızda ve tabletinizde (Android, iOS), Samsung ve LG marka akıllı televizyonunuzda (diğer markalar yakında geliştirmesi tamamlanacaktır) ve bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz.
D-Smart GO’yu aynı anda kaç cihazda izleyebilirim?
D-Smart GO paketiniz kapsamında belirtilen eş zamanlı kullanım limitine uygun şekilde limitlendirilir.
Android cihazıma root işlemi uyguladım, D-Smart GO hizmetini seyredebilir miyim?
D-Smart GO uygulaması root işlemi görmüş Android cihazlarda çalışmaz. D-Smart GO kanal ve yayınlarını izleyebilmek için root işlemi görmemiş bir Android cihaza sahip olmanız gerekmektedir.
iOS cihazıma jailbreak işlemi uyguladım, D-Smart GO hizmetini seyredebilir miyim?
D-Smart GO uygulaması jailbreak işlemi görmüş iOS cihazlarda çalışmaz. D-Smart GO yayınlarını izleyebilmek için jailbreak işlemi görmemiş bir iOS cihaza sahip olmanız gerekmektedir.
D-Smart GO servisinden yararlanabilmek için gerekli olan minimum sistem özellikleri nelerdir?
D-Smart GO’yu akıllı telefonlarınızda ve tabletinizde (Android, iOS), akıllı televizyonunuzda (Samsung, LG, Sunny, Vestel) ve bilgisayarınızdan kullanabilirsiniz. D-Smart GO Android TV uygulamasını Play Store'dan Google Sertifikalı 6.0 ve üzeri Android versiyonuna sahip Android TV Box ya da Android TV'lerinize yükleyerek kullanabilirsiniz. D-Smart GO Samsung TV uygulamasını yüklemek için televizyonunuzun üretim yılı 2017 ve sonrası olmalı. Yani televizyonunuz M, N ve R serisi olmalı. D-Smart GO LG TV uygulamasını yüklemek için televizyonunuzda webOS 3.0 , webOSTV 3.5 , webOSTV 4.0 , webOSTV 4.5 işletim sistemi yer almalı. D-Smart GO iOS uygulamasını yüklemek için cihazınızın iOS 11 ve üzeri iOS versiyonuna sahip olması gerekmektedir. Uygulama iPad, iPhone ve iPod Touch cihazlar üzerinde kullanılabilir. D-Smart GO Android uygulamasını yüklemek için cihazınızın en az 5.0 ve üzeri Android versiyona sahip olması gerekmektedir. Internet Explorer tarayıcılar desteklenmemektedir.
Internet Tarayıcımdaki çerezleri (cookie) temizlemek için ne yapmalıyım?
Tarayıcınızdaki çerezleri (cookie) temizlemek için gerekli adımlar (tarayıcıdan tarayıcıya değişmektedir) tarayıcının Araçlar sekmesinden “Gelişmiş” veya “Gizlilik ve Güvenlik” seçenekleri altında bulunabilir. ‘Çerezler ve Site verileri’ ya da ‘Arama Geçmişiniz Temizle’ gibi başlıklar üzerinden cookie ya da cache temizleme adımları tamamlanabilir. Tarayıcı tekrar başlatılır. www.dsmartgo.com.tr adresinden tekrar Üye Girişi yapılır. Bazen tarayıcı açıp kapatmak sorunun çözülmesine yardımcı olabilir. Sorun çözülmemişse, farklı bir tarayıcı ile www.dsmartgo.com.tr adresine giriş yapılmalıdır. Eğer birden çok tarayıcıda aynı sorunu yaşıyorsanız, Bize Ulaşın kısmından bize ulaşabilirsiniz.