D-Smart Logo
Afili Aşk
Romantik, Komedi / 2019
Genel İzleyici Kitlesi

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiş ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir.

Yönetmen: Serdar Gözelekli

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Serkay Tütüncü

  • Sezon 1
Afili Aşk 1. Bölüm 1. Bölüm
Afili Aşk'ın ilk bölümünde Kerem ve Ayşe'nin yolları beklenmedik bir şekilde kesişiyor!
Afili Aşk 2. Bölüm 2. Bölüm
Kerem ve Ayşe evlilik konusunda ortak bir karar alır ancak onları bekleyen sürprizlerden henüz haberleri yoktur.
Afili Aşk 3. Bölüm 3. Bölüm
Kerem ve Ayşe'nin düğün günü gelip çatar! Ancak düğün gecesi beklenmedik olaylar üst üste yaşanır.
Afili Aşk 4. Bölüm 4. Bölüm
Ayşe sayesinde babasına yakalanmaktan kurtulan Kerem için sıkıyönetim günleri başlıyor!
Afili Aşk 5. Bölüm 5. Bölüm
Kerem ve Ayşe magazincilerin yakın takibinde. Kerem ve Ayşe girdikleri oyunda bu büyük sınavı verebilecek mi?
Afili Aşk 6. Bölüm 6. Bölüm
Ayşe ve Kerem her yönden sıkışmış durumdadır. Durum öyle bir hal alır ki evlilik oyunu çökmeye başlar. Kerem ve Ayşe’nin oyunu ortaya çıkacak mıdır?
Afili Aşk 7. Bölüm 7. Bölüm
Kerem, Ayşe'yi kıskanmaya başlıyor! Yelda cephesinden de sıkıştırılan Ayşe için işler çıkılmaz bir hal alır.
Afili Aşk 8. Bölüm 8. Bölüm
Ayşe ve Kerem, hayatları ile ilgili büyük bir karar vermek zorunda kalıyorlar! Yelda ise, gelinini bu zamana kadarki en zorlu sınavına hazırlar; fakat, işler planlandığı gibi gitmez.
Afili Aşk 9. Bölüm 9. Bölüm
Kerem Ayşe’yi boşanmaktan vazgeçirebilecek midir? Kerem ve Ayşe boşanma kriziyle yüz yüzeyken şirkette de onlar için bir plan yapılmaktadır.
Afili Aşk 10. Bölüm 10. Bölüm
Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır.
Afili Aşk 11. Bölüm 11. Bölüm
Ayşe ve Kerem arasındaki buzlar eriyor gibi gözükürken geçmişten gelen ve hiçbir kötü niyeti olmayan eski bir tanıdık tüm dengeleri alt üst ediyor!
Afili Aşk 12. Bölüm 12. Bölüm
Kerem, Ayşe’ye olan duygularını dizginlemek için hiç beklenmedik birinden yardım alır! Fakat Buse’den gelen bir telefon, ikisini daha da yakınlaştıracak olayların başlangıcı olacaktır.
Afili Aşk 13. Bölüm 13. Bölüm
Ceyda'dan öğrendikleriyle Kerem ve Ayşe'yi hedef alan Muammer bu defa yaptığı hamleyle yine ortalığı karıştırıyor. Kerem'in kapısına kadar gelen Muammer bu evliliğin gerçek olmadığını söylüyor ve bu konuşmaları Muhsin Bey duyuyor.
Afili Aşk 14. Bölüm 14. Bölüm
Muhsin'in yorgun kalbi, Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliklerini duymaya dayanamaz. Muhsin’in kalp krizi tüm ailede korku yaratır. Kerem ve Ayşe olayın üzüntüsü ve pişmanlığını yaşar. Muhsin uyandığında ise büyük korkulu bir bekleyiş başlar. Kerem ve Ayşe bunun hesabını Muhsin’e nasıl verecektir?
Afili Aşk 15. Bölüm 15. Bölüm
Muhsin Bey, ailecek kampa gitmeye karar veriyor. Onun kararına ise kimse karşı gelmek istemediği için tüm aile gidiyor. Kerem ve Ayşe ise aynı çadırda kalmak zorunda kalıyor. İkili ister istemez yakınlaşıyor. Ancak bu defa iki taraf da halinden memnuna benziyor. Volkan için tehlike alarmları çalmaya başlıyor! Evlilik yakın!
Afili Aşk 16. Bölüm 16. Bölüm
Yiğiter ailesinde ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Muhsin’in boşanma isteğiyle şok yaşayan Kerem ve Ayşe, bu problemi kendi yöntemleri ile çözmeye girişmek isterken, hiçbir şeyden haberi olmayan Yelda, Muhsin’in kendisini aldattığını düşünür. Kerem ve Ayşe ilk başta buna ihtimal vermezken şüpheler gittikçe artar. Kerem ve Ayşe, gerçeğinpeşine düşerler ama bu yolculukta onları beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.
Afili Aşk 17. Bölüm 17. Bölüm
Ayşe’nin imzaladığı boşanma belgelerini masasında gören Kerem büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlar. Kerem’in bu ruh hali Ayşe’yi de etkiler. Her ikisi de bu karışıklığı gidermek için birbirlerinden habersiz karşılıklı aşk testi yaparlar. Bu testin sonucu ne olacaktır?