D-Smart Logo
Shark Week
Köpekbalığı Haftası
Belgesel / 2019
13 Yaş ve Üzeri için

Televizyonların en uzun süren ve en çok beklenen yaz etkinliği olan Köpekbalığı Haftası 31. yılında, her zamankinden daha derinlere dalıyor. Köpekbalığı Haftası 2019 izleyicileri keşfedilmemiş yerlere götürerek, köpekbalıklarının gizemli dünyası ile ilgili kapsamlı bilgiler sunuyor.

Yönetmen: Shark Week Ekibi

Oyuncular: Shark Week Ekibi

  • Sezon 1
Sharks vs Dolphins: Face Off Sharks vs Dolphins: Face Off
Köpekbalıkları ve yunuslar yıllardır aynı okyanusu paylaşıyor; fakat biliminsanları denizlerin bu iki efendisi arasındaki bağın aslını son zamanlarda anlamaya başladı.
Sharks Gone Wild Sharks Gone Wild
Dünyanın dört bir yanından gelen sıradışı viral videolar, en büyük haberler ve en modern köpekbalığı bilimi geçen yılın en çarpıcı köpekbalığı anlarını ortaya koyuyor.
Sharkcam Strikes Back Sharkcam Strikes Back
Köpekbalığı Kamerası Ekibi'nin son altı yıldaki inanılmaz keşiflerini kutluyor , aynı zamanda Uyuklayan Büyük Beyaz'lardan köpekbalığı kamerası saldırılarına kadar yaşanmış bazı tehlikeli anlara göz atıyoruz.
Shark Week's 30 Best Bites Shark Week's 30 Best Bites
Ünlü hayranların konuk gösterileri ile Köpekbalığı haftasının en beğenilen anlarını ve 30 yılın en büyük köpekbalığı keşiflerinin kutlamasını izliyoruz.
Phelps vs. Shark Phelps vs. Shark
Köpekbalıkları dünyadaki en hızlı avcılar arasında yer alır. Bu yüzden Amerikalı efsanevi yüzücü Michael Phelps okyanusun en etkili avcısıyla yarışırsa ne olur? Yarış başladı!
Monster Mako Monster Mako
Mako köpekbalıkları dünyadaki en hızlı köpekbalığı türüdür. Bilimadamları az bilinen bu büyük Mako köpekbalıklarını yakından incelemek için Meksika körfezine doğru yola çıkıyor.
Bear vs. Shark Bear vs. Shark
Bear Gyrlls dünyanın en zorlu arazilerinde hayatta kaldı. Peki köpekbalıkları kendi sahalarında olma avantajına sahipken onlarla yüz yüze gelirse ne olur?
African Shark Safari African Shark Safari
Güney Afrika'daki büyük nüfusuyla bilinen Büyük Beyaz köpekbalığı neden Afrika sahillerinden yaklaşık 2500 km uzaktaki Madagaskar'a gitti? O'Connall konuyu araştırmak için uzak bir adaya seyahat ediyor.
Air Jaws: The Hunted Air Jaws: The Hunted
Ölü olakarak Güney Afrika sahillerine vuran Beş Büyük Beyaz Köpekbalığına yapılan otopsi onların canlıyken yendiğini açıklıyor. Görüntü yönetmeni Andy Casagrande katili bulmaya çalışıyor.
Ronda Rousey Uncaged Ronda Rousey Uncaged
Profesyonel güreşçi ve dövüşçü Ronda Rousey, ağırsiklet Mako köpekbalığıyla kafessiz bir şekilde dalarak dünyanın en büyük ve en korkutucu mücadelesi ile karşı karşıya geliyor.