D-Smart Logo
Grey's Anatomy
Grey's Anatomy
Drama / 2016
7 Yaş ve Üzeri için

Grace Hastanesi'ne hoş geldiniz! Burada yeni ve acemi doktorlar için en zorlu doktorluk ihtisas devresi programlarından biri uygulanıyor. Bu acımasız eğitimle başa çıkmak zorunda olan kahramanlarımız, yedi yıl boyunca Grace gibi bir cehennemde başarılı olurlarsa, cerrahlığa da hak kazanmış olacaklar.

Yönetmen: Shonda Rhimes

Oyuncular: Ellen Pompeo, Justin Chambers, Chandra Wilson

  • Sezon 13
Grey's Anatomy 270.Bölüm 1. Bölüm
Hastanenin acil kapısına yaklaşan ambulansın içinde bu kez tanıdık bir isim vardır. DeLuca saldırıya uğramış ve ağır yaralanmıştır. Tüm acil servis olayın şokunu yaşarken bir yandan da bunu kimin yağtığı merak konusu olmuştur.
Grey's Anatomy 271.Bölüm 2. Bölüm
DeLuca’ya saldıran kişinin Doktor Karev olduğu ortaya çıktıktan sonra hastanede işler iyice karışır. Doğum yapan April’ın bir kızı olmuştur ve Jackson kızına ve April’a daha çok göz kulak olmaya karar verir.
Grey's Anatomy 272.Bölüm 3. Bölüm
Acil servise zincirleme bir trafik kazası vakası gelmiştir. Bir cenaze konvoyu kazaya karışmış ve tüm aile üyeleri acil servise getirilmiştir. Bu kaza hem kazayı yapan aile içindeki gerçekleri hem de doktorları derinden etkileyecektir.
Grey's Anatomy 273.Bölüm 4. Bölüm
Doktor Karev kendisine verilen klinik görevinde oldukça zorlanmaktadır. Acil serviste bir planör kazasında yaralanan çift tedavi edilmeye çalışılırken, Meredith Riggs ile olan duygusal yakınlaşmalarının mesleklerine zarar verdiğini düşünmeye başlar.
Grey's Anatomy 274.Bölüm 5. Bölüm
Hastanede karaciğer nakli bekleyen iki hasta için uyumlu tek bir karaciğer olması doktorlar arasında tartışmaya neden olur. Amelia’nın hamile olma ihtimali hastanede gündem olurken, stajyer doktorlar arasındaki öne çıkma mücadelesi artmaktadır.
Grey's Anatomy 275.Bölüm 6. Bölüm
Hastane sahibi, Doktor Karev’in işten çıkartılmasını isterken, Karev yaptığı doğru hamleler ile ne kadar iyi bir doktor olduğunu ispat etmektedir. Bu sırada bir trafik kazası vakasıyla hastaneye gelen küçük bir çocuk, babası trafikte sinirlerine hakim olamadığı için hayatını kaybedecektir.
Grey's Anatomy 276.Bölüm 7. Bölüm
Hastanenin stajyer eğitim sisteminde sorun olduğu düşüncesi, bir eğitim danışmanının hastaneye gelmesiyle sonuçlanır ve tüm işleyiş kaosa sürüklenir. Bu sırada Amelia anne olmak ile ilgili sorunlar yaşamaktadır.
Grey's Anatomy 277.Bölüm 8. Bölüm
Ameliyathaneye alınan ağır yaralı bir hasta, Richard, Meredith, Owen ve Stephanie’nin geçmişlerinden gelen anılarla yüzleşmelerine neden olur.
Grey's Anatomy 278.Bölüm 9. Bölüm
Şehir merkezinde çöken bir binada yaralananlar acil servise getirilmiştir. Doktor Webber, asistan programının yönetimindeki görevini kaybettiğini dolaylı yoldan öğrenecektir. Doktor Jo, kendisine ait çok büyük bir sırrı Karev’e söyler ve işler iyice karışır.
Grey's Anatomy 279.Bölüm 10. Bölüm
Doktorlar Bailey, Jo ve Arizona, bir hapishanede tutulan hamile ve çok tehlikeli bir suçlunun doğumuna girmek için onu kontrol etmeye giderler.
Grey's Anatomy 280.Bölüm 11. Bölüm
Eğitim programı doktoru Eliza’nın hastanedeki ilk günü diğer doktorların tepkileriyle oldukça zorlu geçecektir. Bu sırada Alex Karev ve Amelia’nın habersiz ortadan kaybolmaları geride kalanları tedirgin etmektedir.
Grey's Anatomy 281.Bölüm 12. Bölüm
Maggie’nin annesinin beklenmedik ziyareti işleri zorlaştırırken, Bailey’i Eliza konusunda vermesi gereken zor bir karar beklemektedir. Bu sırada Stephanie, Owen ve Amelia'nın arasındaki konuya dahil olur.
Grey's Anatomy 282.Bölüm 13. Bölüm
Eski ve yeni doktorlar arasında fikir ayrılıkları çıkmaya başlamıştır. Bu sırada April, hastanedeki yeni görevinin ilk gününü oldukça zorlu geçirecektir.
Grey's Anatomy 283.Bölüm 14. Bölüm
Alex hastaneden ayrıldığından beri çok şeyin değiştiğini görmüştür. Jo kritik bir hasta ile ilgili zorlu bir karar vermek zorundadır. Bu sırada Arizona, Eliza arasındaki mesafeyi korumaya çalışmaktadır.
Grey's Anatomy 284.Bölüm 15. Bölüm
Richard, Jackson, April ve Catherine hastane politikalarının da işleri zorlaştırdığı bir vaka ile mücadele etmektedirler. Amelia, sonunda Owen’a karşı olan duygularıyla yüzleşir.
Grey's Anatomy 285.Bölüm 16. Bölüm
Jackson ve April, genç bir hastanın çok karmaşık bir operasonunu gerçekleştirmek için Montana’ya giderler.
Grey's Anatomy 286.Bölüm 17. Bölüm
Diane Pierce Grey Sloan’a dönerken Owen ve Amelia bir travma vakasında işbirliği yapar.
Grey's Anatomy 287.Bölüm 18. Bölüm
Maggie’nin annesinin durumu kötüleştiğinde doktorlar bu durumla nasıl başa çıkabilecekleri konusunda endişelidirler.Bu arada Richard,Bailey’in Residency Programı’na ihaneti ile ilgilenir.
Grey's Anatomy 288.Bölüm 19. Bölüm
Maggie bir dava aldığında doktorların çoğuo dava içinMaggie’nin doğru kişi olup olmadığı konusunda endişelidirler.Bu arada Stephanie ve Grey Sloan birbirlerine karşı yanlış bir tutum içerisindedirler.
Grey's Anatomy 289.Bölüm 20. Bölüm
Meredith ve Nathan uçakta yan yana geldiklerinde kendi duyguları ile yüzleşmek zorunda kalırlar