D-Smart Logo
The Oath
The Oath
Drama, Polisiye - Suç / 2018
7 Yaş ve Üzeri için Şiddet / Korku Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar

Birbirini korumaya ve savunmaya ant içmiş, farklı kültürlerden gelen bireylerden oluşan çetelerin dünyasına odaklanan dizi, girilmesi zor toplulukların perde arkasına ışık tutuyor.

Yönetmen: Jeff T. Thomas

Oyuncular: Cory Hardrict, Ryan Kwanten, Katrina Law

  • Sezon 2
The Oath 11. Bölüm 1. Bölüm
Kuzgunlar’ın, yeni sorunları vardır ;ve bu sorunlar onları tehlikeli bir düşmanla karşı karşıya getirir.
The Oath 12. Bölüm 2. Bölüm
Kartel suikastçilerinin hedefi olan Christine, Kuzgunlara katılır. Beach ve Ramos, muhabirin ikinci kaynağının kim olduğunu öğrenir.
The Oath 13. Bölüm 3. Bölüm
Cole ve Christine, sokaklarda başlayacak olan bir savaştan haberdar olurlar. Steve, Ajan Price’ı Polis Komisyonundaki ifadesinden önce susturmak için çaba sarfediyor.
The Oath 14. Bölüm 4. Bölüm
Steve, Kuzgunlar’ın emekli maaşını tazmin etmek için meşru bir şirket kurmayı öneriyor. Bu arada, Karen, annesinin babasıyla ilgili iddialarını araştırıyor.
The Oath 15. Bölüm 5. Bölüm
DEA, Ravens'in güvenlik işine ve Carmen'in meşru varlıklarına baskın düzenler. Herkes DEA sızıntısının kaynağını ararken, tansiyon artıyor. Kan dökülmesine bir son vermek için Cole, G ile Clinton arasında bir ateşkes yapmaya çalışıyor. Karen, Michael’a Abigail’le olan geçmişini temizlemesi için baskı yapıyor.
The Oath 16. Bölüm 6. Bölüm
Ricardo, polis çetelerinin kontrolünü ele geçirmek için yola koyulur. Price’ın, ortadan kaybolmasıyla birlikte işler daha karışık bir duruma gelir.
The Oath 17. Bölüm 7. Bölüm
Carmen, Steve ve Ajan Andrews’e, Ricardo’yu teslim etme teklifiyle yaklaşıyor. Ramos'un ailesi saklanmaya devam ediyor.
The Oath 18. Bölüm 8. Bölüm
Steve ve Ajan Andrews, daha fazla kan dökülmeden önce karteli yıkmak için çabalıyorlar. Kraley, grubun kontrolünü yeniden kazanmaya çalışırken, Cole’un şok edici bir çıkış yolu önerisi vardır.