D-Smart Logo
The Blacklist
The Blacklist
Drama / 2013
7 Yaş ve Üzeri için Şiddet / Korku Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar

Red, Ekibe, suçlular için yeni kimlikler yaratan Kara Liste’den birinin dosyasını verir. Liz ve kız kardeşi, gerçek Raymond Reddington'un öldüğü gece meydana gelen olayları gizlice araştırır.

Yönetmen: Michael W. Watkins

Oyuncular: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff

  • Sezon 6
The Blacklist 124. Bölüm 13. Bölüm
Red ve ekip, tarihin en meşhur uzmanlarından biri olan efsanevi kaçak Robert Vesco'yu arıyor. Samar, hayatını değiştirecek bir karar veriyor.
The Blacklist 125. Bölüm 14. Bölüm
Red, Liz'i, küresel istihbarat teşkilatı tarafından görevlendirilen, gizli suikast örgütlerini araştırmaya yönlendirir.
The Blacklist 126. Bölüm 15. Bölüm
Ekip, suç örgütlerinin düşmanca ele geçirilmesi konusunda uzmanlaşmış ve tehlikeli bir komplo hakkında istihbarat sahibi olan bir kadını arar. Aram, tehlikeli ve cesur bir plan yapar.
The Blacklist 127. Bölüm 16. Bölüm
Liz ve Ressler, Kara Listedeki bir ismi soruşturur. Bu arada, Red, onu polise teslim eden kişiyi bulmak için iş ortaklarının sadakatlerini test eder.
The Blacklist 128. Bölüm 17. Bölüm
Red ve ekip, anti-kapitalist bir terörist grubun, çocukları kaçırıp işkence etmesini engellemek için harekete geçer. Ressler, annesi Katarina Rostova'ya ne olduğunu bulmaya çalışan Liz'in peşinden gider.
The Blacklist 129. Bölüm 18. Bölüm
Red, zor bir karar vermekte olan Dom Wilkinson' a yardımcı olmak için onu ziyaret eder. Bu arada, Ressler, Katarina Rostova'nın geçmişi hakkında bir keşif yapar.
The Blacklist 130. Bölüm 19. Bölüm
Katarina Rostova, bir görevin kötü sonuçlanmasından dolayı yabancı bir ülkede, onu avlamaya çalışan güçlerin önüne geçmek için kaçmaya devam ediyor. Katarina, her zaman onu korumaya söz veren güvendiği tek kişiyi arıyor.
The Blacklist 131. Bölüm 20. Bölüm
Benzer koşullar altında birden fazla çocuk kaçırılırsa, Ekip, kaçıranı bulmak için mümkün olduğunca acele eder. Red, her şeyi bulabilen bir adamın peşinden gider. Liz, büyük bir değişim içindedir.
The Blacklist 132. Bölüm 21. Bölüm
Başkanlık danışmanı Anna McMahon, Amerika'ya karşı bir komplonun ayrıntılarını içeren kayıp bir dosyayı bulmak için Cooper ve Ekiple yüzleşir.
The Blacklist 133. Bölüm 22. Bölüm
Başkanın gerçek planı anlaşıldığında, Liz ve Ekip felaketi önlemek için mücadele ediyor. Red, geçmişi hakkında bazı bilgileri tutan bir adamla gizlice buluşur.