The Blacklist
The Blacklist
Drama / 2013
7 Yaş ve Üzeri için Şiddet / Korku Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar

Red, Ekibe, suçlular için yeni kimlikler yaratan Kara Liste’den birinin dosyasını verir. Liz ve kız kardeşi, gerçek Raymond Reddington'un öldüğü gece meydana gelen olayları gizlice araştırır.

Yönetmen: Michael W. Watkins

Oyuncular: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff

  • Sezon 6
The Blacklist 116. Bölüm 5. Bölüm
Red, mahkemede dokunulmazlık anlaşmasının geçerliliğini koruduğunu iddia eder. Ekip, şüpheli mirasa sahip bir adamla ilgili soruşturma yürütür.
The Blacklist 117. Bölüm 6. Bölüm
Liz ve Jennifer, Red'in geçmişi hakkında değerli bilgilere sahip olabileceğine inandıkları Kara Liste’den bir suçlunun peşine düşerler.
The Blacklist 118. Bölüm 7. Bölüm
Red ve Dembe, yaklaşan duruşma için Glenn'den yardım alırlar. Ekip, silahlı böceklerden kaynaklanan bir dizi gizemli ölümü araştırır.
The Blacklist 119. Bölüm 8. Bölüm
Liz ve Jennifer, Reddington hakkındaki gerçeğe dair bir ipucunu araştırırken, kendilerini beklenmedik bir tehlikeye sokarlar. Red, bir hapishane çetesi savaşına arabuluculuk yapma konusunda yardımcı olacak.
The Blacklist 120. Bölüm 9. Bölüm
Davası başlarken, Red, Liz'e ve ekibe, insanları zorlamak için suçlayıcı deliller kullanan ve kendisinin masumiyetini kanıtlayabileceğine inandığı Kara Liste’den birinin dosyasını verir.
The Blacklist 121. Bölüm 10. Bölüm
Ekip, yaklaşan bir saldırıyı durdurmak için düzenlenmemiş kripto para birimi dünyasına girer. Red, özgürlüğünü güvence altına almak için riskli bir işe girer.
The Blacklist 122. Bölüm 11. Bölüm
Ekip ve Liz, Red'in hayatını kurtarmak için son bir çaba ile uluslararası bir suikast hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak için bir oyun oynarlar.
The Blacklist 123. Bölüm 12. Bölüm
Cooper, Liz ve ekip uluslararası bir komplo ile bağları olan Kara Listedeki bir isim için arayışlarını sürdürürler. Bu arada, Samar'ın sahadaki yetenekleri test edilir.
The Blacklist 124. Bölüm 13. Bölüm
Red ve ekip, tarihin en meşhur uzmanlarından biri olan efsanevi kaçak Robert Vesco'yu arıyor. Samar, hayatını değiştirecek bir karar veriyor.
The Blacklist 125. Bölüm 14. Bölüm
Red, Liz'i, küresel istihbarat teşkilatı tarafından görevlendirilen, gizli suikast örgütlerini araştırmaya yönlendirir.
The Blacklist 126. Bölüm 15. Bölüm
Ekip, suç örgütlerinin düşmanca ele geçirilmesi konusunda uzmanlaşmış ve tehlikeli bir komplo hakkında istihbarat sahibi olan bir kadını arar. Aram, tehlikeli ve cesur bir plan yapar.
The Blacklist 127. Bölüm 16. Bölüm
Liz ve Ressler, Kara Listedeki bir ismi soruşturur. Bu arada, Red, onu polise teslim eden kişiyi bulmak için iş ortaklarının sadakatlerini test eder.
The Blacklist 128. Bölüm 17. Bölüm
Red ve ekip, anti-kapitalist bir terörist grubun, çocukları kaçırıp işkence etmesini engellemek için harekete geçer. Ressler, annesi Katarina Rostova'ya ne olduğunu bulmaya çalışan Liz'in peşinden gider.
The Blacklist 129. Bölüm 18. Bölüm
Red, zor bir karar vermekte olan Dom Wilkinson' a yardımcı olmak için onu ziyaret eder. Bu arada, Ressler, Katarina Rostova'nın geçmişi hakkında bir keşif yapar.
The Blacklist 130. Bölüm 19. Bölüm
Katarina Rostova, bir görevin kötü sonuçlanmasından dolayı yabancı bir ülkede, onu avlamaya çalışan güçlerin önüne geçmek için kaçmaya devam ediyor. Katarina, her zaman onu korumaya söz veren güvendiği tek kişiyi arıyor.
The Blacklist 131. Bölüm 20. Bölüm
Benzer koşullar altında birden fazla çocuk kaçırılırsa, Ekip, kaçıranı bulmak için mümkün olduğunca acele eder. Red, her şeyi bulabilen bir adamın peşinden gider. Liz, büyük bir değişim içindedir.
The Blacklist 132. Bölüm 21. Bölüm
Başkanlık danışmanı Anna McMahon, Amerika'ya karşı bir komplonun ayrıntılarını içeren kayıp bir dosyayı bulmak için Cooper ve Ekiple yüzleşir.
The Blacklist 133. Bölüm 22. Bölüm
Başkanın gerçek planı anlaşıldığında, Liz ve Ekip felaketi önlemek için mücadele ediyor. Red, geçmişi hakkında bazı bilgileri tutan bir adamla gizlice buluşur.