S.W.A.T
S.W.A.T
Aksiyon - Macera, Polisiye - Suç / 2017
7 Yaş ve Üzeri için Şiddet / Korku Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar

S.W.A.T. teğmeni Daniel "Hondo" Harrelson, Los Angeles'taki suçların çözümü için son çare olan yüksek eğitimli bir birimin başına geçmekle görevlendirildiğinde doğup büyüdüğü bölgedeki sokaklara olan bağlılığı ile çalışma arkadaşlarına karşı sorumlulukları arasında kalacaktır.

Yönetmen: Justin Lin

Oyuncular: Shemar Moore

  • Sezon 2
S.W.A.T. 23.Bölüm 1. Bölüm
SWAT ekibi, çocukları kaçırıp satan bir suçlunun peşindedir. Hondo ve ekibi, aynı anda depremde yaralananlara da yardım ederler.
S.W.A.T. 24.Bölüm 2. Bölüm
SWAT ekibi, uluslararası uyuşturucu kartelinden kaçan bir kadın ve oğlunu bulmaya çalışır. Bu arada, Hondo, başı belaya giren eski bir arkadaşının oğluna yardım etmek ister.
S.W.A.T. 25. Bölüm 3. Bölüm
SWAT ekibi, Hondo’nun yeni kız arkadaşı Başsavcı Vekili Nia Wells’in görev aldığı, bir rüşvet davası jürisini korumakla görevlidir. Bu arada, Street, yeniden SWAT ekibine dönmek için kendini göstermeye çalışır.
S.W.A.T. 26.Bölüm 4. Bölüm
SWAT ekibi, Başsavcı Vekili Nia Wells’in kocası Mareşal Eric Wells ve ekibiyle birlikte ortak bir operasyon yürütürler. Jessica, bütçe kesintisiyle ilgili sorunları çözmeye çalışır. Bu arada, Street, annesiyle ilgili problemler yaşar.
S.W.A.T. 27. Bölüm 5. Bölüm
Hondo ve Chris, uyuşturucu kaçakçılarının kuşatması altındaki bir yolcu gemisine sızmak üzere gizli göreve çıkarlar. Street ise SWAT Eğitim Akademisi'ne girmiştir ancak rekabet düşündüğünden daha yoğundur.
S.W.A.T. 28. Bölüm 6. Bölüm
S.W.A.T. ekibi, elmas satıcılarını hedef alan organize bir suç şebekesinin bir sonraki kurbanını önceden belirleyebilmek için mücadele halindedirler. Bu sırada Hondo, bir suçlunun ölümünden oldukça ektekilenmiştir ve teselliyi annesinde aramaktadır.
S.W.A.T. 29. Bölüm 7. Bölüm
Bir suç örgütü, 1974 yılında yaşanan Patty Hearst’ın kaçırılma vakasına benzer bir eyleme girişir. Talepleri de Patty Hearst vakasındaki ile benzerdir; fakirlerin doyurulması yaşam standartlarının yükseltilmesi gibi... Bu sırada Hondo bir S.W.A.T timini eğitmek için Arizona’ya gönderilir ve burada bazı zorluklarla karşılaşır.
S.W.A.T. 30. Bölüm 8. Bölüm
S.W.A.T. ekibi, sosyal medya yıldızı Tiffany’nin peşinde olan tehlikeli takipçisini bulmaya çalışır.
S.W.A.T. 31. Bölüm 9. Bölüm
Hondo, kız kardeşini zor bir durumdan kurtarmaya çalışmaktadır. S.W.A.T. ekibi, bir rehine durumunu sona erdirmek için izinli günlerinde çalışmaya çağrıldığında, tutsaklardan birinin aranan bir suçlu olduğunu keşfederler.
S.W.A.T. 32. Bölüm 10. Bölüm
S.W.A.T. ekibi, polis laboratuarından çalınan kanıtların peşine düşer. Deacon, finansal açıdan zor bir durumdadır.
S.W.A.T. 33. Bölüm 11. Bölüm
SWAT ekibi, bir bölge lisesinin tehdit altında olduğuna dair bir uyarı alır. Ekibi gergin anlar beklemektedir.
S.W.A.T. 34. Bölüm 12. Bölüm
Jessica ve Chris, bir çete tarafından kaçırılan Meksikalı federal ajanı kurtarmak için gizlice Meksika'ya giderler. Hondo'nun annesi evini yenilemek için çalışmalara başlar.
S.W.A.T. 35. Bölüm 13. Bölüm
Aylar önce S.W.A.T. timinin elinden kaçan militan grup geri döner ve L.A'deki en büyük şirketlerin çalışanlarını kaçırır. Hondo'nun duygusal durumu liderliğini etkilemeye başlamıştır.
S.W.A.T. 36. Bölüm 14. Bölüm
SWAT ekibi, ayrılık yanlısı olan bir çeteyi yakalamak için FBI ile çalışır. Bu arada, Hondo FBI’dan eski sevgilisi özel ajan Elle Trask ile tekrar bir araya gelir. Ekip, yıllık olarak yapılan polis ve itfaiye arasındaki etkinliklere katılır.
S.W.A.T. 37. Bölüm 15. Bölüm
Ekip, bir devriye memurunun vurulmasından sonra, bilinmeyen saldırganlar grubunu bulmaya çalışır. Deacon’ın karısının doğumu yaklaşmaktadır.
S.W.A.T. 38. Bölüm 16. Bölüm
SWAT ekibi, Los Angeles’da LGBTQ gurur festivalinin arifesinde barışı korumaya çalışıyor. Chris, LGBTQ topluluk üyeleri için endişe içindedir.
S.W.A.T. 39. Bölüm 17. Bölüm
Hondo, çocukluk arkadaşının hapsedilmiş oğluna yardım etmek için büyük bir adım atar. Mumford büyük bir karar almıştır.
S.W.A.T. 40. Bölüm 18. Bölüm
SWAT ekibi, askeri silahlar kullanılarak hapisten kaçırılan bir mahkumun peşindedir. Bu arada, Chris’in eski K-9 ortağı hastalanmıştır.
S.W.A.T. 41. Bölüm 19. Bölüm
Luca ve Street'in komşusu kaçırılmıştır. SWAT ekibi, lükse evlere girerek oraları işgal eden bir suç çetesinin peşindedir. Bu arada, Mumford, kariyeri için dönüm noktasındadır.
S.W.A.T. 42. Bölüm 20. Bölüm
Eski bir dedektif olan Ben Mosley, SWAT ekibine, bir uyuşturucu soruşturmasında yardımcı olur. Hondo'nun sabrı, onun yeni ailesi tarafından test edilir.