D-Smart Logo
Mr. Mercedes
MR. MERCEDES
Aksiyon - Macera, Korku - Gerilim
7 Yaş ve Üzeri için Şiddet / Korku Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar Cinsellik

Çalıntı bir Mercedes ile kalabalığın arasına dalıp onlarca kişinin ölümüne neden olan bir katil, olayın ardından emekliye sevk edilen dedektif Bill Hodges’un peşine takılır.

Yönetmen: David E. Kelley

Oyuncular: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Jharrel Jerome

  • Sezon 1
  • Sezon 2
Mr. Mercedes 1. Bölüm 1. Bölüm
Çalıntı bir Mercedes ile kalabalığın arasına dalıp onlarca kişinin ölümüne neden olan bir katil, olayın ardından emekliye sevk edilen dedektif Bill Hodges’un peşine takılır.
Mr. Mercedes 2. Bölüm 2. Bölüm
Bill Hodges, ona yardım etmeşeri için Jerome ve Janey'e boyun eğdiren Mercedes katili ile kedi-fare oyunu başlatır. Bu arada, Brady iş yerinde bazı zorluklar yaşar.
Mr. Mercedes 3. Bölüm 3. Bölüm
Hodges ve Janey, Olivia'nın ölümünü çevreleyen koşulların derinliklerine inerler. Jerome'un babası ise Hodges'le ilişkisine müdahale eder.
Mr. Mercedes 4. Bölüm 4. Bölüm
Ida, Hodges ve Janey'in ilişkileri yoğunlaştıkça bu durumdan incinmeye başlar. Deborah, Brady'yi mezarlığa götürür ve ikisi de zor geçmişleri ile yüzleşirler.
Mr. Mercedes 5. Bölüm 5. Bölüm
Hodges ve Brady arasındaki kedi ve fare oyunu tırmanmaktadır. Hodges, Janey'nin annesiyle zor bir diyaloğa girer. Deborah'nın içki içmesi, Hartsfield’ların evinde neredeyse bir kazaya neden oluyor.
Mr. Mercedes 6. Bölüm 6. Bölüm
Hodges, kızı Allie ile ilgili olarak geçmişle mücadele etmektedir. Deborah daha iyi bir değişiklik yapmayı denerken, Brady buna müdahale eder. Robi patronlarını etkilemek için Brady'ye baskı yapmaya devam ederken, Hodges Janey'nin kuzeni Holly ile bağlantı kurar.
Mr. Mercedes 7. Bölüm 7. Bölüm
Hodges, aralarındaki bağantı derinleşirken, zor bir dönemden geçen Janey'e yardım eder. Hala yardımlarına ihtiyacı olduğunu fark eden Hodges, Jerome ve Holly'yi soruşturmaya geri döndürür.
Mr. Mercedes 8. Bölüm 8. Bölüm
Kritik bir hata, Brady'yi kendi yarattığı bir krizin ortasında tutuyor. Holly ve Jerome önemli bir keşif yaparlar. Bu sırada Hodges, kızı Allie’yi ziyaret eder.
Mr. Mercedes 9. Bölüm 9. Bölüm
Jerome ve Holly, Hodges'e Mercedes Katili hakkındaki endişelerini aktarıyorlar. Brady ve Robi arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. Soruşturmayla ilgili ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ederken, Hodges hedefine gittikçe yaklaşmaktadır.
Mr. Mercedes 10. Bölüm 10. Bölüm
Başka bir cinayet kurbanı keşfedildiğinde, Brady ile ilgili şüpheler de iyice onaylanır. Polis başka bir katliamı engellemek için hazırlanırken, Hodges sevdiği kişilerin güvenliğinden endişelidir.